Koniec školského roka sa blíži – oslávte ho s akciou od iStores!

Apple Premium Reseller najnovšie ponúka na splátky a študentské zľavy aj Apple Watch SE, iPhony či AirPods.

S blížiacim sa koncom školského roka máte možnosť v obchode nakúpiť aj iPhony, Apple Watch SE či AirPods za výhodných podmienok.

Doteraz mohli zákazníci využiť nákup na splátky bez navýšenia a študentské zľavy pri kúpe iPadu či Macu, ku ktorým je možné dokúpiť aj príslušenstvo takisto s bezúročnými splátkami. Do tejto akcie najnovšie pribudli aj spomínané smartfóny, hodinky či slúchadlá. K iPhonom navyše možno získať 25 € bonus v podobe darčekovej poukážky.

S 0% úrokom tak môžete získať napríklad iPhone SE už od 40 € mesačne. iPad na splátky vás vyjde na 38 € mesačne, MacBook Air 113 € mesačne – pri oboch ešte navyše s možnosťou študentskej zľavy s ISIC/ITIC kartou. Apple Watch SE je v ponuke od 27 € mesačne bez navýšenia, AirPods od 129 € a verzia AirPods Pro za 199 €. Splátky sú vypočítané na 10 mesiacov, bez navýšenia a akontácie.

Kompletný prehľad akciových produktov nájdete na stránke iStores

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.