Koniec školského roka sa blíži – oslávte ho s akciou od iStores!

Apple Premium Reseller najnovšie ponúka na splátky a študentské zľavy aj Apple Watch SE, iPhony či AirPods.

S blížiacim sa koncom školského roka máte možnosť v obchode nakúpiť aj iPhony, Apple Watch SE či AirPods za výhodných podmienok.

Doteraz mohli zákazníci využiť nákup na splátky bez navýšenia a študentské zľavy pri kúpe iPadu či Macu, ku ktorým je možné dokúpiť aj príslušenstvo takisto s bezúročnými splátkami. Do tejto akcie najnovšie pribudli aj spomínané smartfóny, hodinky či slúchadlá. K iPhonom navyše možno získať 25 € bonus v podobe darčekovej poukážky.

S 0% úrokom tak môžete získať napríklad iPhone SE už od 40 € mesačne. iPad na splátky vás vyjde na 38 € mesačne, MacBook Air 113 € mesačne – pri oboch ešte navyše s možnosťou študentskej zľavy s ISIC/ITIC kartou. Apple Watch SE je v ponuke od 27 € mesačne bez navýšenia, AirPods od 129 € a verzia AirPods Pro za 199 €. Splátky sú vypočítané na 10 mesiacov, bez navýšenia a akontácie.

Kompletný prehľad akciových produktov nájdete na stránke iStores

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.