iPhone 12 teraz v iStores kúpite až o 50 € výhodnejšie!

Najnovší Apple smartfón tak môžete získať od 749 € alebo aj výhodne na splátky.

iPhone 12 mini kúpite už od 749 € alebo si môžete vybrať nákup na splátky od 19 € mesačne. iPhone 12 je k dispozícii od 849 € alebo takisto na splátky – od 22 € mesačne. Doprava kuriérom je pri nákupe nad 50 € zadarmo.

Využiť môžete aj výdajné miesta, medzi ktorými pribudli dve nové v Nitre a Poprade. Na výber tak máte celkovo z piatich miest v rámci Slovenska: Avion Bratislava, Mlyny Nitra, Europa Banská Bystrica, Forum Poprad a Aupark Košice.

V ponuke je stále aj výkup staršieho zariadenia, s ktorým môžete získať bonus až do 50 €. Konkrétne na iPhone 12 a 12 mini je v ponuke bonus 25 €. Podrobnosti o akcii nájdete v tejto sekcii na iStores.

Ak hľadáte pre nový iPhone 12 alebo iPhone 12 Pro štýlový kryt, môžete sa zapojiť do súťaže na Facebook stránke iStores.

zdroj: iStores

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.