Film Celebrating Steve k 10. výročiu Jobsovej smrti už nájdete na YouTube

Apple pri príležitosti 10. výročia úmrtia svojho vizionárskeho šéfa uviedol krátky film. Ten sa najprv objavil na webe značky, teraz ho už však nájdete aj na jeho YouTube kanáli.

Film je poctou Jobsovi a má byť podľa Apple aj oslavou jeho života a výnimočnej vízie. Na záberoch môžete vidieť množstvo fotiek a krátkych klipov z Jobsovho života – od jeho začiatkov v Apple spolu s ďalším zakladateľom Steveom Wozniakom až po uvedenie prvého iPhonu v roku 2007. Steve Jobs zomrel ako päťdesiatšesť ročný 5. októbra 2011.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.