Čakajú nás farebné MacBooky?

Podľa názoru leakera Jona Prossera, môže Apple predstaviť nové modely svojich laptopov v rôznych farbách podobne ako čerstvý 24-palcový iMac.

Prosser sa pri svojej prognóze odvoláva na rovnaký zdroj, ktorý ho v predstihu informoval práve o “vyfarbenom” iMacu. Aktualizáciu svojho 24-palcového desktopu Apple uviedol na aprílovom evente Spring Loaded. Okrem nového Apple Silicon procesoru zariadenie zaujalo už na prvý pohľad sedmičkou nových farebných prevedení.

Podobne by teraz mali dostať pri nákupe na výber aj budúci majitelia novej generácie MacBooku. Konkrétne by podľa Prossera mali mať nové farby debut pri aktualizácii modelu Air. Novinku by poháňal čip M2, na ktorom už Apple pracuje.

Podobne ako v prípade iMacu, ktorý mnohým vyvolal spomienky na iMac G3 s farebnými krytmi, aj nový MacBook Air môže byť nostalgickým obzretím sa za modelmi iBook G3.

Návrat k farebnejším paletám pre svoje produkty však Apple začal ešte pred uvedením nového iMacu – s príchodom pestrých farieb, v ktorých sú dostupné napríklad iPady Air. Tie značka uviedla na jeseň 2020.

Aký názor máte na takúto možnosť vy?

zdroj: MacRumors

komentár
  1. Otazka v ankete je nesmysl. Neznam totiz bezbarvy MacBook. Pokud pominu formulaci, tak neni stastne ani ono obecne “MacBook”. Protoze MacBook v pestrych barvach bych si koupil. MacBook Pro nikoliv. Ono takova 16″ v ruzove asi nebude zrovna vypadat nijak vkusne. Air mozna v budoucnu pestre barvy dostane, sam mam nyni Air ve zlate, ale u Pro tomu neverim a tento rumor je cista spekulace bez realneho zakladu. Ze ma pestre barvy iMac naopak prekvapive neni, je to odjakziva koncepcne “domaci pocitac” ci “pocitac pro masy”.

    1
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Koncept: budúca podoba výrezu v displeji iPhonu

Tohtoročný modelový rad Apple smartfónu by mal podľa očakávaní priniesť aj o niečo menší výrez v prednej časti zariadenia. Pozrite sa však na koncept, ktorý sa na vec pozerá z úplne inej perspektívy.