Apple zverejnil podstránku “Prečo Mac”

Mac svoju predajnú kampaň posúva o další level. Zverejnil webovú podstránku, v ktorej poukaze na výhody Macu a dôvody, prečo by mal zákazník zvoliť počítač od Apple namiesto konkurencie.

Apple pred nedávnom vytovril novú webovú podstránku “Prečo Mac”, na ktorej sa, ako názov napovedá, dozvieme dôvody prečo by si mal zákazník kúpiť Mac namiesto konkurencie. 

Mac je jednoduchý na ovládanie, výkonný a disponuje tonami aplikácii a bezplatnými softvérovými aktualizáciami. 

“Jednoduchý na ovládanie. Úžasne výkonný. Vytvorený na to, aby Vám umožnil pracovať, hrať sa a tvorit spôsobmi, o akých ste ešte nesnívali. Je to počítač, ktorý je už po vytiahnutí z balenia pripravený na tvrdú prácu, vďaka predinštalovaným apkám. Bezplatné, pravidelné softvérové aktualizácie udržujú všetko najaktuálnejšie a zaisťujú plynulý chod zariadenia. A pokial disponujete iPhonom, bude Vám Mac známy od prvého zapnutia.”

 Takto na stránke opisuje Apple svoje počítače Mac. 

Táto ministránka zdôrazňuje vlastnosti ako napríklad aké jednoduché je nastaviť Mac, migrovať dáta a účty, schopnosti Macu a detaily, aké jednoduché je naučiť sa pracovať s Macom. 

Apple v článku “vypichuje”, ako Mac spolupracuje s ostatnými zariadeniami ako je iPad, iPhone a allle watch vďaka funkcii kontinuity a bezpečnostné funkcie predstavené spolu s novým činom M1 a macOS Big Sur. 

Odkaz na “Why Mac” nájdete na domovskej stránke Apple spolu s odkazmi na stránky kde je možné Mac zakúpiť.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.