Apple začal s predajom refurbished iMacov z minulého roku

Ide o 27-palcový model s Intel procesorom, ktorý značka uviedla na trh v auguste 2020.

Zariadenie z minulého roka predáva spoločnosť v Kanade a Spojených štátoch s približne 15% zľavou oproti pôvodnej cene.

Najnovší 27-palcový iMac disponuje 5K True Tone displejom, ktorý ponúka aj možnosť nano textúry, či vylepšenými reproduktormi a mikrofónom. Po povrchom sa nachádza jeden z vybraných procesorov Intel Core 10. generácie, grafická karta rady AMD Radeion 500, ako aj T2 bezpečnostný čip. Maximálna hodnota pamäte RAM je 128 GB a v prípade úložiska je to 8 TB.

Cenovo začínajú refurbished modely na 1 529 dolároch. V tejto sume ponúka Apple model šesťjadrový i5 s frekvenciou s 3,1 GHz, 8 GB RAM, Radeon Pro 5300 a 256 GB disk.

Všetky refurbished zariadenia Apple podrobne kontroluje, testuje a následne čistí a znovu balí v novom obale so všetkou dokumentáciou a príslušenstvom. Na produkty tejto kategórie sa vzťahuje obmedzená ročná záruka s možnosťou vrátenia v lehote 14 dní.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?