Apple v novom videu promuje Ceramic Shield displej nového iPhonu

Nová reklama prezentuje odolnosť displeja v netradičnom prostredí.

Ako už názov spotu Cook napovedá, hlavná rola patrí kuchárovi. Ten sa so svojim iPhonom príliš nemazná a dáva mu počas prípravy jedla dostatočne zabrať. Pády, špliechance a ďalšie zaťažkávajúce skúšky nemôžu chýbať.

Apple o novom povrchu, ktorý sa nachádza na prednej i zadnej strane iPhonu 12 hovorí, že je 4-násobne odolnejší pri páadoch a označuje ho za najtvrdšie sklo aktuálne prítomné v smartfónoch. Modely najnovšej generácie iPhonu majú cerfitikát IP68, vďaka čomu sú odolné vočí ponoreniu do 6 metrov po dobu polhodiny.

Nová reklama preznetuje odolnosť displeja v netradičnom prostredí.

zdroj: Apple

komentár
 1. Jestli to bude tak odolné jako sklo na AW, kde se také chlubili jak je to super, tak potěš koště.
  Stačilo ve spánku škrábnout o zeď a je hotovo.
  Výměna – 7 500,- za displej + práce.

  Sorry jako, ale toto by mělo být prostě žalovatelné a vymahatelné. Jednoznačně zavádějící reklama.
  Potvrzeno servisákem z Macpodpory – při žádosti o záruční opravu se rozloupne telefon a většinou jsou senzory zbarvené, takže nárok na záruční opravu odpadá. To že Apple inzeruje nějaké IP68 je jedno. Malým písmem má dopsáno že to je časově nestálá věc, která pozbývá záruky a negarantuje ji po celou životnost produktu.
  Přeloženo týpkem ze servisu (v Brně) – když vybalíte nový kus z krabice a namočíte ho Apple negarantuje že to bude OK. V podstatě tím říká, že to IP68 existovalo a fungovalo v okamžik montáže iPhonu a pak už nenese odpovědnost.

  Takže nějaký ceramic shield je spíš Apple shit

  3
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.