Apple už neponúka Magic príslušenstvo vo vesmírnej šedej

Klávesnice, trackpady a myši v tomto prevedení značka definitívne vyradila z ponuky.

Stalo sa tak zhruba mesiac po tom, čo Apple oznámil, že Space Gray varianty pe Magic Keyboard, Magic Mouse 2Magic Trackpad budú v ponuke iba do vypredania zásob.

Tie sa zrejme minuli, pretože spomínané periférie ponúka Apple už iba striebornej farbe. Aj v tomto prípade však ide o hardvér, ktorý bol naposledy aktualizovaný pred šiestimi rokmi.

Značka nedávno predstavila novú verziu stolného počítača iMac, ku ktorému sú dostupné klávesnica s Touch ID, myš či trackpad v zhodnom odtieni k jednému zo siedmych farebných prevedení. Samostatne predajné tieto nové verzie Apple príslušenstva však zatiaľ nie sú.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.