Apple predstavil limitku Beats Studio Buds

Edícia vznikla k čínskemu lunárnemu roku tigra, ktorý začína 1. februára 2022.

Slúchadlá aj ich obal sú vo výraznom červenom prevedení s pásmi inšpirovanými kožušinou tohto zvieraťa. Samotné Beats Studio Buds boli prvýkrát predstavené v júni tohto roku a sú dostupné v červenej, čiernej a bielej. Nová limitovaná verzia stojí podľa dostupných informácií rovnako ako “bežné” modely. Zatiaľ nie je jasné, či budú nové špeciálne Beats k dispozícii aj v iných krajinách okrem Číny.

Bezdrôtové Beats Studio Buds disponujú kompaktným dizajnom bez stoniek či funkcionalitou pre potláčanie okolitých ruchov, ktorou disponujú aj AirPods Pro.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.