Apple predstaví nový iPhone už o týždeň!

Utorok 14. septembra má patriť novým generáciám iPhonu aj Apple Watch.

Značka oznámila svoj nový event pod názvom California Streaming, ktorý sa má konať od 19:00 v spomínaný 14. september. Už tradične bude podujatie prebiehať online a prenos bude z Steve Jobs Theater z Apple Parku v Cupertine.

Hlavnou “hviezdou” bude pravdepodobne iPhone 13 a okrem neho sa dočkáme asi aj nových Apple Watch Series 7 a možno aj AirPods 3. V zozname noviniek na túto jeseň sú aj nové MacBooky či iPady, tie však pravdepodobne dostanú vlastný event, resp. eventy.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.