Apple by v budúcnosti mohol ponúknuť iPhone obaly s priestorom pre AirPods

Nový patent skúma možnosti úložného priestoru pre smartfón aj slúchadlá v jednom.

V dokumentácii sa vo väčšine prípadov nachádzajú nákresy, na ktorých vidno bezdrôtové slúchadlá vo vyhradenom priestore v rámci púzdra, no textový popis hovorí, že by mohli byť týmto spôsobom uskladnené aj ďalšie typy príslušenstva. Samozrejme s ohľadom na rozmery obalu.

Patent, ktorý už Apple od príslušného úradu získal, hovorí aj o rôznych typoch obalov – spomína sa folio, peňaženka, obal, púzdro či ďalšie. Ak by konkrétny obal disponoval batériou, mohol by vhodné príslušenstvo (napr. práve AirPods) dobíjať počas úschovy. Niektoré z nákresov takisto prezentujú obaly s výrezmi / displejmi pre zobrazovanie informácií z telefónu.

Už dávnejšie sme v samostatnom článku informovali, že Apple má stále väčší záujem o vývoj príslušenstva pre svoje zariadenia, čo vidno aj na stále sa rozširujúcej ponuke doplnkov pre Apple Watch či nové MagSafe produkty.

zdroj: AppleInsider

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.