Adobe Photoshop, Illustrator a Fresco Creative získavajú novú funkciu

Spolupráca v Adobe ekosystéme bude opäť o niečo ľahšia vďaka novej funkcii online kolaborácie pre Photoshop, Illustator a Fresco.

Adobe aktualizoval Photoshop, IllustratorFresco Creative Cloud aplikácie, aby predstavil novú “Invite to Edit” funkciu, ktorá umožní asynchrónne úpravy medzi spolueditormi dokumentu na všetkých zariadeniach vrátane desktop verzie, iPadu a iPhone.

Viacerí spolueditori môžu dokument upravovať naraz v reálnom čase po uložení .psd alebo .ai súborov ako cloudových dokumentov. Zdieľané dokumenty sú následne prístupné na assets.adobe.com a v desktopovej aplikácií Creative Cloud.

Novú funkciu získal aj Photoshop. “Preset sync” umožňuje užívateľom synchronizovať štetce, prechody, vzory štýly a tvary na Macu a Windowse. Táto funkcia sa čoskoro objaví aj na iPad verzii aplikácie. Keď už spomíname iPad, Illustrator pre iPad taktiež dostal novú funkciu. Po novom bude možné používať “Rotate canvas”, teda otočiť plátno.

Adobe Photoshop, Illustrator a Fesco je možné stiahnuť z webových stránok Adobe, pričom ich cena začína za 9,99€ za Photoshop a 20,99€ za Illustrator. Celý balíček Adobe má cenovku stanovenú na 52,99€.

zdroj: MacRumors

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.