Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #36 týždeň

Prinášame vám 36. pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iOS zariadenia a počítače Mac.

iOS/iPadOS/tvOS

The Beggar’s Ride – 3,49€ (pôvodná cena 4,49€)

V hre The Beggar’s Ride počas putovania cudzou krásnou krajinou odhalíte skryté tajomstvá, ktoré sú ukryté v maske.

3D Anatomy – zadarmo (pôvodná cena 4,49€)

Aplikácia 3D Anatomy je 3D atlas ľudského tela.

3D Anatomyu 600x302 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #36 týždeň

Teslagrad – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Teslagrad je 2D logická plošinovka s akčnými prvkami, kde sú magnetizmus a iné elektromagnetické sily kľúčom k postupu hrou a aj k odhaleniu tajomstiev ukrytých v dlho opustenej veži Tesla. Získajte nové schopnosti, aby ste mohli preskúmať nelineárny svet s viac než 100 nádherne ručne maľovanými prostrediami v steampunkom inšpirovanej vízii starej Európy.

V hre ste malým chlapcom, ktorý sa náhle ocitá zapletený do dávno zabudnutého sprisahania proti despotickému kráľovi, ktorý vládol národu železnou päsťou niekoľko rokov. Vydajte sa na dobrodružstvo rozprávané bez slov a píšte svoj vlastný osud. Vyzbrojený starovekou Teslamancer technológiou a svojou vlastnou vynaliezavosťou a kreativitou vedie Vaša cesta k veži Tesla a ešte ďalej.

Hra Teslagrad je dostupná aj pre Apple TV a vyšla aj vo verzii pre PC, XboxOne, PS4 a nintendo Switch.

Evoland 2 – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

Evoland 2 je nástupcom pôvodného Evoland s vylepšenou grafikou, kde budete cestovať časom, s jednoduchou hrateľnosťou, ktorá sa bude postupne vyvíjať, ako sa budete pohybovať v príbehu. Hra sa bude postupne meniť z “pixelovej” grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie  Evoland 2 je oveľa väčšia hra a v srdci klasické RPG, s komplexným scenárom založeným na cestovaní v čase. Môžete očakávať desiatky postáv s vlastným prostredím a ambíciami a diametrálne odlišnými hernými štýlmi, ktoré sú spojené s príbehom a akciou hráča. Evoland 2 je plný humoru a odkazov na klasické hry, ako napríklad Mario, Street Fighter a Bomberman a ďalšie legendy rôznych žánrov. 

Evoland 2 vyšla aj vo verzii pre PC a podporuje aj Apple TV.

Mars Power Industries – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Mars Power Industries je nadčasová logická hra. Vašou úlohu bude napojiť na elektrinu všetky domy na Marse a preskúmať červenú planétu.

Hra vyšla aj vo verzii pre PC a hernú konzolu Nintendo Switch.

Mars Power Industries 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #08 týždeň

This is the Police – 1,09€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre This is the Police sa ostávate sa do príbehu korupcie, zločinu a intríg. Zmocnite sa úlohy policajného šéfa Jacka Boyda a postavte sa čelom podsvetiu mesta Freeburg, ktoré sa rúti dolu vodou. Dostane sa Jack do dôchodku s peknou kôpkou bankoviek, skončí na mizine, alebo ešte horšie? Veľte Vašim podriadeným, odpovedajte na stav núdze a skúmajte mesto na pokraji chaosu. Mafia manévruje v úzadí a borí svoje pazúry ešte hlbšie do úbohého mesta, dokonca aj starosta je pripravený využiť každý škandál pre svoje politické výhody.

Dot.Line – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Dot.Line je logická hra, v ktorej sa striedate s protivníkom v kreslení čiar. Ten, ktorý prvý nakreslí štvorec, získa bod.

Sleep Attack – 3,49€ (pôvodná cena 5,59€)

Sleep Attack je strategická hra v štýle “tower defense”, v ktorej okrem umiestňovania zbraní na ničenie nepriateľov môžete otáčať celým bojiskom a prinútiť nepriateľov zmeniť cestu.

PXL – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

PXL je fotografický editor na vytvorenie mozaiky. Dominantná je hlavná fotka poskladaná z malých fotiek, ktoré sú prispôsobené podľa farebnosti tak, aby zapasovali. Výsledkom je krásny obraz, na ktorom z diaľky vidno hlavnú fotku a zblízka veľa malých fotografií.

Fast Camera – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Aplikácia Fast Camera vytvára časozberné videá a dokáže robiť fotky neuveriteľnou rýchlosťou, v turbo režime až 1 800 fotografií s rozlíšením 12 MPx za minútu. Aplikácia dostala množstvo kladných recenczií:

„Ak chcete urobiť perfektný obrázok, skupinovú fotografiu alebo vytvoriť videozáznamy v režime stop-motion, táto aplikácia ponúka jednoduché rozhranie a možnosť, ako to dosiahnuť.“ – CNET

„Fast Camera je jednou z najzaujímavejších aplikácií, s ktorými som sa v poslednej dobe stretol.“ – Leanna Lofte, iMore

The Almost Gone – 5,49€ (pôvodná cena 9,99€)

Ste pripravení na cestu medzi životom a smrťou, izolovaní a sami? V logickej hre The Almost Gone musíte rozlúštiť uštipačné pravdy, zažiť zložité diorámy a spojenia vášho života.

Esports Life Tycoon – 3,49€ (pôvpdná cena 4,49€)

Hra eSports Life je simulácia profesionálneho hráča videohier s najlepšími eSports klubmi sveta. Z herného nadšenca sa tam môžete prepracovať až do prvej ligy medzi elitu. Svoje schopnosti v hre využijete v dvoch najpopulárnejších eSports žánroch – FPS a MOBA. Presadiť sa môžete sólo alebo v tíme. S tvrdým tréningom sa dostavia úspechy, popularita aj peniaze. Môžete sa stať hernou legendou, a dokonca ovládať celý lukratívny eSports priemysel.

macOS

Coffee Buzz – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Chceli ste niekedy dočasne zabrániť tomu, aby váš Mac spustil šetrič obrazovky, alebo aby prešiel do režimu spánku? Aplikácia Coffee Buzz ponúka jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť.

Be Focused Pro – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Aplikácia Be Focused vám umožní dokončiť prácu rozdelením jednotlivých úloh medzi časové intervaly, oddelené krátkymi prestávkami. Je to prekvapivo efektívny spôsob, ako si udržať motiváciu a sústrediť sa. Vytvárajte úlohy, konfigurujte prestávky a sledujte svoj pokrok počas celého dňa.

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.