Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #28 týždeň

iOS/iPadOS

SUBURBIA – 1,09€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre SUBURBIA budujete obytné, obchodné, občianske a priemyselné oblasti, ako sú obchody, múzeá, letiská a samozrejme predmestia. Trh sa neustále mení, takže utrácajte svoje peniaze rozumne.

SUBURBIA 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #41 týždeň

Bomb: A Modern Missile Command – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

V hre Bomb: A Modern Missile Command bude vašou úlohou brániť svoje mesto pred nekonečným krupobitím padajúcich bômb pomocou riadených striel. Vytvorte reťaz výbuchov pomocou jednej rakety na zničenie viacerých bômb.

Bomb - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #07 týždeň

The Inner World – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Vitajte v tajomnom svete Asposia v hre The Inner World, ktorý sa nachádza v obrovskom, fyzikálne zákony popierajúcom dutom priestore, ktorý zásobujú vzduchom iba tri veľké veterné fontány.

V tomto svete žije nesmelý hudobník Robert a tajomná zlodejka Laura – spolu s hŕstkou ďalších bizarných postáv. Keď jedna veterná fontána po druhej vyschne, Robert a Laura musia zistiť, kam sa vietor podel.

The Inner World je point to click adventúra, ktorá vyšla aj pre PC a herné konzoly.

Bridge Constructor Portal – 1,09€ (pôvodná cena  5,49€)

Dve obľúbené herné značky sa spojili do zábavného celku Bridge Constructor Portal, ktorý kombinuje výstavbu mostov a iných konštrukcií s teleportmi. A nechýba ani GLaDOS.

Manual Camera 4 – 3,49€ (pôvodná cena 4,49€)

Aplikácia Manual Camera 4 obsahuje množstvo funkcií, ktoré nenájdete v aplikácii Kamera v iPhone alebo iPade. Ponúka manuálne nastavenia, umožňuje ukladať fotografie vo formáte RAW…

Golf Peaks – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Golf Peaks je malá logická hra, v ktorej leziete na hory hraním golfu. Pomocou kariet posúvajte loptu a vyriešte viac ako 120 ručne kreslených úrovní.
Hra získala množstvo kladných recenzií:

** HRA DŇA v App Store vo viac ako 100 krajinách! **
** 1. miesto v Big Indie Pitch @ PGA 2018 **
** Nominovaný – 15. cena IMGA **
“Golf Peaks je krásna logická hra, drží tenkú hranicu medzi príliš ťažkou a príliš ľahkou obtiažnosťou.” 4.5 / 5 – Ric Cowley, Pocket Gamer
„Nemusíte byť golfovým fanúšikom, aby ste si mohli užiť Golf Peaks.“ 10/10 – Rom, DarkStation

Nightcam: Night Mode Camera – 3,49€ (pôvodná cena 5,59€)

Podľa vývojárov je Nightcam perfektná aplikácia na úpravu a vylepšenie fotografií zhotovených noci. Používa alogoritmy založené na AI (umelej inteligencii) pre vylepšenie fotografií pri slabom osvetlení.

Marvin The Cube – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Zoznámte sa s Marvinom, malou kockou, ktorá hľadá svoje miesto vo vesmíre. Pomôžte mu vyriešiť narazené hádanky a nájsť dokonalý vzhľad. Marvin The Cube je logická hra s viac ako 170 hádankami s rôznym stupňom obtiažnosti.

Zombie Night Terror – 3,99€ (pôvodná cena 6,99€)

V logickej hre Zombie Night Terror ovládnete hordu nemŕtvych. Cieľom je nakaziť zvyšok ľudskej populácie, úloha to však nie je vždy jednoduchá. Najmä vo chvíľach, keď čelíte rozzúreným mužom s brokovnicou.Kampaň je rozdelená do 40 lokácií, v ktorých vám bude prezentovaný príbeh.

macOS

Magic Battery – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Aplikácia Magic Battery vám zobrazí stav batérie zariadení pripojených pomocou technológie bluetooth. Podporované zariadenia:
• Apple Magic Mouse
• Apple Magic Mouse 2
• Apple Magic Trackpad 2
• Apple Wireless Keyboard
• Apple Wireless Trackpad
• Apple AirPods (aj AirPods Case)
• Beats Solo 3
• Beats X

Times – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Ak spolupracujete s medzinárodnými tímami alebo máte rodinu alebo priateľov v zahraničí, aplikácia Times vám pomôže s časom v rôznych časových pásmach.

Broken Age – zadarmo (pôvodná cena 16,99€)

V adventúre Broken Age bude sledovať paralelné osudy dvoch detí. Dievča vybrala jej osada ako obeť desivému monštru, ale ona sa vzoprela. Zatiaľ istý chlapec na vesmírnej lodi, žijúci osamelým životom pod dohľadom starostlivého počítača, túži po dobrodružstvách a vykonaní dobra vo svete.

Day of the Tentacle Remastered – zadarmo (pôvodná cena 16,99€)

Remaster oldschool adventury, ktorej bude vašou úlohou zachrániť svet pred zlým fialovým chápadlom…

Grim Fandango Remastered – zadarmo (pôvodná cena 16,99€)

Aj do tretice tu máme remaster verziu klasickej adventúry z roku 1988 – Grim Fandango. Príbeh hry Grim Fandango Remastered čerpá z mexickej tradície a odohráva sa v Zemi mŕtvych (Underworlde). Vašou úlohou je postarať sa o nedávno zosnulých a poslať ich na cestu do raja.

Full Throttle Remastered – zadarmo (pôvodná cena 16,99€)

Full Throttle je motorkárska adventúra ktorá vyšla z dielne štúdia LucasArts v roku 1995.

Príbeh sa odohráva v budúcnosti, kedy bežné autá nahradili anti-gravitačné vznášadlá a klasické, kolesové motorky sú záujmom úzkej skupiny gangov. Hráč je v úlohe drsného motorkára Bena, šéfa takéhoto gangu s názvom Polecats.

Shadow Tactics – 10,99€ (pôvodná cena 42,99€)

V hre Shadow Tactics bude tvojou úlohou prevziať kontrolu na niekoľkými samurajmi a pokúsiť sa prekĺznuť medzi nepriateľmi. Vyber si svoj prístup pre infiltráciu veľkolepých hradov, kláštorov v zasnežených horách alebo táborov ukrytých v lesoch. Nastraž pasce, otráv svojich nepriateľov alebo sa kontaktu s nepriateľom celkom vyhni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.