Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #26 týždeň

Po menšej prestávke vám opäť prinášame výber dočasne zlacnených aplikácii pre Mac, iPad a iPhone. Tento týždeň prináša niekoľko zaujímavých hier pre obidve platformy.

iPadOS/iOS

Nomads of the Fallen Star – 5,49€ (pôvodná cena 9,99€)

Nomads of the Fallen Star je taktická RPG hra v ktorej prevezmete úlohu vodcu žoldnierov. Vaším cieľom je obchodovať, sabotovať, loviť, bojovať a pomôcť dobyť si cestu ku sláve na na nepriateľskej planéte.

NBA 2K20 – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

NBA 2K20 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #48 týždeň
NBA 2K20 pokračuje v tradícii prekračovať hranice a je to “zlatý štandard basketbalovej simulácie” s bezkonkurenčným realistickým hraním. Hra prináša  5 nových príbehov NBA, nový príbeh MyCAREER a úplne nový režim Run The Streets.

Door Kickers: Action Squad – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Door Kickers: Action Squad je bláznivá akčná hra zo starej školy, ktorá vás stavia do role vojakov SWAT a pošle vás, aby ste sa vysporiadali so zloduchmi v štáte Nowhere City USA. Vyberte si výstroj, potom vykopnite dvere a smerujte k akcii. Zvládnite spätný ráz zbraní a čas prebíjania, využite vzdialenosť a krytie vo svoj prospech a použite strategické herné schopnosti v hre.

XCOM: Enemy Within – 2,29€ (pôvodná cena 10,99€)

XCOM Enemy Within 600x155 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #26 týždeňXCOM: Enemy Within vám zverí velenie nad tajnou polovojenskou organizáciou s názvom XCOM. Ako veliteľ XCOM sa musíte brániť pred desivou globálnou mimozemskou inváziou správou zdrojov, vývojom technológií a dohľadom nad bojovými stratégiami a taktikou jednotlivých jednotiek.

Civilization Revolution 2 – 2,29€ (pôvodná cena 10,99€)

Civilization Revolution 2 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #26 týždeň
Civilization Revolution 2 je ťahová strategická hra. Vašou úlohou bude vybudovať slávnu ríšu, ktorá obstojí v skúške času.

Door Kickers – 2,29€ (pôvodná cena 5,59€)

Door Kickers 600x155 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #26 týždeň

Hra Door Kickers vás postaví do úlohy veliteľa taktickej jednotky SWAT. Analyzujte situáciu, naplánujte si taktiku, vyberte zbrane a koordinujte viacerých vojakov pre splnenie vášho jediného cieľa, a tým je zachrániť všetkých rukojemníkov.

Railways! – zadarmo (pôvodná cena 5,59€)

Railways! je strategická hra, v ktorej bude vašim cieľom je premiestňovať vlaky medzi traťami, vyzdvihovať cestujúcich a predchádzať nehodám. Vaša misia je úplná, zhromaždiť všetkých cestujúcich.

Flexture Mirror Camera – 5,49€ (pôvodná cena 12,99€)

Ohnite, otočte… možnosti s aplikáciou Flexture sú neobmedzené. Flexture je aplikácia na fotografovanie.

The Spatials – 1,09€ (pôvodná cena 4,59€)

Píše sa rok 5481 a dostali ste dôležitú úlohu – vybudovať vesmírnu stanicu v divokom kúte galaxie. V strategickej hre Spatials budete okrem budovania vesmírnej stanice aj skúmať vesmír, 30 galaxií s viac ako sto planétami, všetko náhodne vygenerované, a bojovať proti nepriateľom.

Evo Explores – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Evo Explores je logická hra, ktorá sa inšpirovala hrou Monument Valley.

The Room Old Sins – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Celý príbeh logickej hry The Room Old Sins je prepojený s domčekom pre bábiky, ktorý vám bude postupne odhaľovať tajomstvá. V jednotlivých miestnostiach tohto domčeka sa totiž skrývajú samotné hádanky, ktoré dokážu poriadne potrápiť vašu myseľ. Okrem toho sa však pripravte aj na skľučujúcu atmosféru, ktorá vás rozhodne nenechá chladnými.

The Room Two – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Veľmi očakávané pokračovanie hry The Room, ktorá dostala ocenenie od Applu, ako hra roku 2012. The Room Two je logická hra v ktorej sa vydáte po stopách tajuplných listov aby ste odhalili tajomstvo.

The Room Three – 2,99€  (pôvodná cena 5,49€)

Na vzdialenom ostrove je nutné vyriešiť všetky hlavolamy a prejsť sériou skúšok, ktoré pre vás pripravila záhadná postava, známa len ako “remeselník”.

Cosmic Frontline AR – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Vesmírna vojna zúri ďalej! Pripravte sa na skvelú 3D grafiku a veľkolepé bojové lode. Cosmic Frontline AR je strategická hra s podporou rozšírenej reality. Vašou úlohu je kolonizovať vesmír a dobiť nepriateľské planéty. Zostavte svoju obrovskú flotilu vesmírnych lodí a pripravte sa na najväčšiu bitku, akú kedy galaxia zažila.

Football Manager 2020 Touch – 4,49€ (pôvodná cena 10,99€)

Football Manager 2020 Touch - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Hovorí sa, že futbal je hrou správnych rozhodnutí a každý môže voliť podľa svojho uváženia, avšak vo Football Manager 2020 je rozhodnutie len a len na vás. Na vás záleží, koho podpíšete, koho predáte aj ako si poradíte s rozpočtom. Postavíte taktiku na hráčoch, ktorých máte k dispozícii, alebo ich tvrdým tréningom sformujete tak, aby hrali celkom podľa vašich predstáv.

macOS

Batch Photo Resize – zadarmo (pôvodná cena)

Aplikácia Batch Photo Resizer dokáže hromadne premenovať súbory, zmeniť ich rozlíšenie, alebo ich konvertovať do iného formátu.

GRID Autosport – 5,49€ (pôvodná cena 22,99€)

Hra GRID: Autosport ponúka najnabušenejší obsah z celej série GRID. Hra poskytne naozaj autentický motoristický zážitok a ponúkne strhujúce preteky od testovacích prototypov vozov až po modifikované autá. To všetko na 22 rôznych lokalitách sveta a na viac ako 100 tratiach. Novinkou bude päť typov pretekov, ako napríklad Dlhé nočné preteky a ďalšie výzvy testujúce vaše schopnosti. V kariére sa postavíte do úlohy profesionálneho pilota, ktorý so svojim spolujazdcom zháňa sponzorov a poráža svojich súperov.

Agent A: A puzzle in disguise – 1,09€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre Agent A: A puzzle in disguise sa ocitnete v koži tajného agenta a vašou úlohou bude chytiť nájomného vraha, ktorý sa zameral na vašich kolegov.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť