Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #19 týždeň

Prinášame vám 19. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iOS zariadenia a počítače Mac. Tento víkend je pre iOS/iPad OS v akciovej cene populárny video editor LumaFusion a rpg hra Battle Chasers: Nightwar.

iOS/iPad OS

Earth Atlantis – 3,49€ (pôvodná cena 5,59€)

Earth Atlantis je strielačka s bočným posúvaním a originálnou hrateľnosťou. Vyhľadávajte strašidelné morské príšery, lovte ich a preskúmajte postapokalyptický podmorský svet. Na vašej ceste odomknete niekoľko lodí so špeciálnymi zbraňami a schopnosťami.

Hra získala množstvo pozitívnych recenzií, ako napríklad:

The Grand Jury Award – BitSummit 2017, Japan
Excellence in Art Award – BIC Festival 2016, South Korea
100/100 – TouchArcade
90/100 – Pocket Gamer UK

Townsmen Premium – 1,09€ (pôvodná cena 3,49€)

Rozvíjajte svoju malú dedinu na veľkolepú stredovekú ríšu s prosperujúcou ekonomikou v strategickej hre Townsmen. Nájdite miesta pre ťažbu rudy, zber plodín vašich fariem a zbierajte mince ako dane od svojho ľudu.Vytvárajte polia, krčmy, trhoviská a skrášľujte svoje mesto s pôsobivými sochami, nádhernými pamiatkami a sviežimi záhradami. Existujú však aj nebezpečenstvá, ktoré číhajú blízko.

Golf Peaks – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Golf Peaks je malá logická hra, v ktorej leziete na hory hraním golfu. Pomocou kariet posúvajte loptu a vyriešte viac ako 120 ručne kreslených úrovní.
Hra získala množstvo kladných recenzií:

** HRA DŇA v App Store vo viac ako 100 krajinách! **
** 1. miesto v Big Indie Pitch @ PGA 2018 **
** Nominovaný – 15. cena IMGA **
“Golf Peaks je krásna logická hra, drží tenkú hranicu medzi príliš ťažkou a príliš ľahkou obtiažnosťou.” 4.5 / 5 – Ric Cowley, Pocket Gamer
„Nemusíte byť golfovým fanúšikom, aby ste si mohli užiť Golf Peaks.“ 10/10 – Rom, DarkStation

This War of Mine – 2,29€ (pôvodná cena 16,99€)

V This War of Mine nebudete hrať ako elitný vojak, ale ako skupina civilistov, ktorí sa snažia prežiť v obkľúčenom meste, zápasia s nedostatkom potravín, liekov a neustálym nebezpečenstvom od ostreľovačov a nepriateľských mrchožrútov. This War of Mine ponúka úplne nový herný zážitok vojny videný z úplne z inej perspektívy.

This War of Mine 600x133 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #08 týždeň

The Spatials – 1,09€ (pôvodná cena 4,59€)

Píše sa rok 5481 a dostali ste dôležitú úlohu – vybudovať vesmírnu stanicu v divokom kúte galaxie. V strategickej hre Spatials budete okrem budovania vesmírnej stanice aj skúmať vesmír, 30 galaxií s viac ako sto planétami, všetko náhodne vygenerované, a bojovať proti nepriateľom.

Check My Speed – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Check My Speed ​​je praktická aplikácia, ktorá od vás bude vyžadovať, aby ste zostali v rámci vopred nakonfigurovaného rozsahu rýchlosti. Stačí nastaviť obmedzenia minimálnej a maximálnej rýchlosti a aplikácia urobí zvyšok. Zakaždým, keď sa nenachádzate vo svojom rozsahu, aplikácia vám prikáže „zrýchliť“, alebo „spomaliť“, prípadne zaznie varovný signál.

LumaFusion – 21,99€ (pôvodná cena 32,99€)

LumaFusion je jedna z najlepších aplikácii pre operačný systém iOS/iPad OS na úpravu a editovanie videa. Aplikácia podporuje rozlíšenia až do 4K a 60 fps.

PDF it All Document Converter – zadarmo (pôvodná cena 4,49€)

PDF it All je pokročilý a zároveň veľmi ľahko použiteľný nástroj na úpravu a konvertovanie PDF súborov. Konvertujte Word, Excel, PowerPoint, webové stránky a fotografie do formátu PDF.

Railways! – 4,49€ (pôvodná cena 5,59€)

Railways! je strategická hra, v ktorej bude vašim cieľom je premiestňovať vlaky medzi traťami, vyzdvihovať cestujúcich a predchádzať nehodám. Vaša misia je úplná, zhromaždiť všetkých cestujúcich.

Battle Chasers: Nightwar – 4,49€ (pôvodná cena 12,99€)

Hra je inšpirovaná RPG klasikami, obsahuje prieskum dlhých dungeonov, ťahovo založené súboje v klasickom JRPG formáte a bohatý príbeh, ktorý podporuje prieskum herného sveta. Pripravte sa na súboj, vyberte si troch hrdinov, pripravte si schopnosti a vybavenia a vydajte sa na prieskum. Preskúmajte svet plný skrytých dungeonov, tajných bossov, náhodných priateľov…

Hra vyšla vo verzii pre herné konzoly: Xbox One, PS4, Nintendo Switch a PC.

macOS

Pro Snooker & Pool 2020 – 8,99€ (pôvodná cena 12,99€)

Podlľa vývojárov je Pro Snooker & Pool 2020 pravdepodobne jednu z najrealistickejších a najhranejších biliardoých hier dostupných na MacOS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?