Zdrojový kód v Apple Music pre Android potvrdzuje “Apple One” balík predplatného

Povráva sa, že Apple pracuje na balíku služieb s názvom “Apple One”, ktorý spoločnosť spustí v blízkej budúcnosti. Podľa 8to5Google to naznačuje zdrojový kód, objavený v Android verzii Apple Music.

Stopy po “Apple One” balíku sa našli v Apple Music verzii 3.4.0 pre Android, čo potvrdzuje, že predplatné Apple Music bude jedna zo súčastí balíka predplatného (susbscription bundle). 

“Vaše predplatné Apple Music bude zahrnuté v Apple On od %s. Nebudú vám účtované oba balíky naraz”. 

“Svoje Apple One predplatné môžete spravovať pomocou vášho iPhonu, iPadu, Apple TV alebo Macu.”

To znamená, že zákazníci, ktorí si predplatia Apple One nebudú platiť za každú službu samostatné predplatné, a že Apple Music bude v tomto balíku zahrnuté.

Bohužiaľ sa v Android verzii Apple Music nenašli žiadne ďalšie informácie ohľadom chystaného predplatného balíku “Apple One”. Pôvodná správa od Bloombergu naznačuje, že balík predplatného bude predstavený v októbri, spolu s novým iPhonom.

Apple by mal mať v pláne niekoľko verzií Apple One. Základný balík by mal ponúkať Apple Music a Apple TV+, pričom druhý už bude obsahovať aj Apple Arcade. Tretí balík bude disponovať všetkými, vyššie spomenutými službami spolu s Apple News+.

Niektoré informácie naznačujú, že najvyšší balík (nie je isté či bude), by mal obsahovať Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ a väčšie úložisko iCloud. Bonusom by mali byť aj bližšie nešpecifikované, tréningové lekcie. 

O cene týchto balíkov a všeobecne Apple One predplatného nepadlo zatiaľ ani slovo. Samozrejmosťou je, že kúpa “Apple One” bude výhodnejšia, než kúpa každej služby samostatne. Predplatitelia by mali podľa predpokladov ušetriť 3€ až 6€ mesačne na balíku.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť