Vyšli nové public bety pre iOS, watchOS a macOS

Apple sprístupnil nové testovacie verzie viacerých svojich systémov aj pre verejnosť.

Druhá beta macOS Big Sur prichádza dva týždne po prvej verzii.

Zároveň vyšli aj nové public betaverzie pre iOS 14 a iPadOS 14. V poradí piata beta vychádza takisto dva týždne po predošlom update. Ide o štvrtú verziu pre verejnosť a piatu pre vývojárov.

Okrem týchto noviniek je k dispozícii aj aktualizovaná testovacia verzia watchOS 7. Ide o druhú betu pre verejnosť, ktorá vyšla 10 dní po tej prvej. Po nainštalovaní nie je možný downgrade na watchOS 6.

Pri skúšobných verziách treba myslieť na to, že nejde o finálny softvér a môžu sa teda vyskytnúť chyby a problémy. Odporúčame preto inštalovať na sekundárne zariadenie.

Pre možnosť testovať je potrebné prihlásiť sa na webe Apple a nainštalovať si príslušný profil. Podrobný postup ako na to sme vám priniesli v samostatnom článku.

zdroj: Apple

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?