Nový iPad Air v marci 2021 – čo ponúkne?

Čerstvé info o nadchádzajúcej aktualizácii sa objavilo na portáli MyDrivers.

Novinka bude disponovať procesorom A14 a navonok zaujme novým dizajnom, ktorý bude inšpirovaný súčasným iPadom Pro. Zariadenie tak bude mať elegantnejšie užšie okraje. Na zadnej strane iPadu sa má nachádzať konektor pre Magic Keyboard. Za zmienku stojí aj prechod od Lightningu na USB-C či štvorica stereo reproduktorov.

Nový iPad Air 4 ponúkne 11 palcovú Retinu a trojicu úložísk – 128, 256 a 512GB. Môže ísť o rovnakú verziu iPadu o ktorej hovoril Ming-Chi Kuo. Ten však uvádzal o čosi menší displej – konkrétne 10,8 palca.

V reporte od MyDrivers sa spomína aj Pro verzia Apple tabletu. Tá by mala doraziť podstatne skôr – možno už budúci mesiac bok po boku s novými iPhonmi.

zdroj: MyDrivers

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.