Instagram pridal Navrhované príspevky – čaká nás nekonečné skrolovanie

Nový prístup k feedu v apke je jednou z najväčších zmien za posledné roky. 

Ak ste ešte nedávno na Instagrame pozreli všetko, čo bolo v tej chvíli nové, apka vás na to upozornila a potom ste mohli pokračovať prezeraním staršieho obsahu, ktorý ste už videli. Takto to fungovalo niekoľko rokov.

Teraz však prichádza v tomto ohľade zásadná zmena. Vývojári totiž správanie vášho feedu výrazne upravili. Po tom, čo ste preskrolovali všetkými príspevkami od účtov, ktoré sledujete, vám Instagram začne plynule zobrazovať tzv. navrhované príspevky.

Ich výber závisí od toho, koho sledujete – nejde však priamo o obsah z týchto profilov a posty, ktoré sa vám zobrazia vo feede, nie sú identický ani s tými, ktoré máte možnosť vidieť v rámci Explore tabu. Ide skôr o určitú reflexiu toho, čo vás zaujíma.

Z domovskej obrazovky vášho Instagramu sa tak stáva nekonečné skrolovanie a je jasné, že nie každého poteší. Možno aj preto Instagram túto novinku neoznámil prostredníctvom svojho blogu či oficiálnych účtov.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?