Vyšla prvá public beta pre macOS Big Sur 11.2

Verzia pre verejnosť dorazila deň po vydaní betaverzii pre vývojárov.

Presný obsah toho, čo nové prináša zatiaľ známy nie je, pravdepodobne však pôjde primárne o zlepšenie výkonu, zabezpečenia a samozrejme opravy známych chýb, ktoré sa objavili v predošlej verzii systému.

Ak chcete testovať nový macOS 11.2, môžete si ho stiahnuť v rámci sekcie Aktualizácie softvéru v rámci Nastavení na vašom Macu – po nainštalovaní správneho profilu z Apple webu pre beta softvér.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.