Telefonovať cez Zoom budete môcť na Vianoce bez obmedzenia

Telefonovať cez Zoom budete môcť na Vianoce bez obmedzenia

Využívanie komunikačného nástroja raketovo narástlo s príchodom pandémie. Platforma chce novým rozhodnutím umožňiť ľuďom tráviť čas s blízkymi či rodinou, s ktorou sa pre aktuálnu situáciu nebudú môcť stretnúť naživo.

Bežne je možné cez bezplatnú verziu komunikovať 40 minút, po ktorých je hovor prerušený. Neobmedzené hovory už pred Zoomom oznámil jej veľký konkurent Google Meet. Tá “vypla” hodinový limit do marca.

zdroj: Reuters

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.