V Apple sa bude podľa Tima Cooka pracovať z domu až do leta

Šéf spoločnosti to uviedol v novom vyhlásení s ohľadom na to ako priebeh pandémie opäť naberá na sile.

Väčšina zamestnancov tak bude pokračovať v práci na diaľku do júna 2021. Cook podľa Bloombergu na virtuálnom stretnutí zo zamestntancami uviedol, že nič sa síce nevyrovná osobnej spolupráci, no zároveň dáva nová situácia priestor na skúmanie toho, ako ostať produktívny aj na diaľku. Nevylučuje ani možnosť, že táto skúsenosť otvorí dvere väčšiemu podielu práce z domu v budúcnosti.

Hlava Apple nedávno v rámci podcastového rozhovoru pre Outside magazín informovala, že v Apple Parku v súčasnosti pracuje približne 15% jeho obvyklej populácie.

zdroj: Bloomberg, Outside

foto: Unsplash / Carles Rabada

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.