Urob na Valentína radosť darčekom z iStores

Aj tento rok sa blíži deň, kedy môžeme obdariť osobu, ktorú milujeme výnimočným darčekom. V iStores sme ti pri tejto príležitosti pripravili špeciálnu Valentínsku ponuku, v ktorej nájdeš množstvo prémiových darčekov aj s príslušenstvom za zvýhodnené ceny.

Vyber si napríklad hociktorý iPhone z našej ponuky a k nemu dostaneš 30 € valentínsky bonus na nákup nových AirPods, ktoré môžu byť teraz tvoje už od 129 €.

Najobľúbenejším darčekom sú bezpochyby hodinky Apple Watch.

Series 3 prichádzajú so všetkými základnými funkciami pre fitnes a monitorovanie srdca, vďaka ktorým sú Apple Watch dokonalým zariadením pre zdravší život. A to už od 229 €. Series 5 s displejom Always-On Retina, aplikáciou EKG, tiesňovými volaniami, detekciou pádu a vstavaným kompasom sú tie najvyspelejšie Apple Watch, aké tu kedy boli. 

K tomu ti pribalíme aj multifunkčnú nabíjačku, s ktorou nabiješ súčasne svoj iPhone, AirPods aj Apple Watch, za akciovú cenu len 79 €.

K vybraným produktom Apple môžeš stále získať aj AppleTV+ plnú originálnych relácií a filmov na jeden rok úplne zadarmo.

Valentínska ponuka potrvá od 7. 2. až do 16. 2. 2020 vo všetkých predajniach iStores na Slovensku a v e-shope istores.sk, aby si mal aj ty dostatok času na výber toho najlepšieho darčeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?