Predaje iPhonu v Indii narástli o neuveriteľných 41%

Značke sa v uplynulom roku na indickom trhu zadarilo. Vďaka dvom konkrétnym modelom.

Apple smartfóny sa na tomto trhu označujú kategóriou ultra-premium, ktorá je daná cenovou hranicou 634 dolárov. Smartfónom z tohto segmentu sa celkovo v Indii v roku 2019 darilo dobre.

Kalifornská spoločnosť však nechala konkurenciu ďaleko za sebou – pre porovnanie, Samsung v rovnakom období zaznamenal “len” 24 percentný rast. Trend rastu by mal v tomto roku pokračovať. A ktoré iPhony pomohli Apple zaistiť si pozíciu jednotky v Indii?

Okrem čerstvej novinky z minulého roku, iPhonu 11, to bol aj iPhone XR. Ten dokonca preskočil aj svojho novšieho súrodenca a stal sa najpredávanejším ultra-premium smartfónom.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.