Tretie AirPods budú vyzerať ako Pro, s nižšou cenou a predstavením v prvom polroku 2021

Očakávaná tretia generácia obľúbených bezdrôtových slúchadiel Apple má mať dizajnovo blízko k AirPods Pro, nie však funkciami.

Novinka, ktorú podľa portálu The Elec uvidíme už v prvej polovici budúceho roku, má mať cenu okolo 200 eur. Opäť sa v novej správe potvrdzuje už dlhšie spomínaná prognóza – slúchadlá majú byť akousi odľahčenou verziou modelu Pro, s jeho dizajnom, avšak bez funkcií ako je aktívne potláčanie hluku (ANC – Active Noise Cancellation).

Ako sme už spomenuli vyššie, AirPods 3 budú o niečo lacnejšie ako Pro, konkrétne sa predpokladá, že budú stáť zhruba ako súčasné AirPods s Wireless Charging Case.

Prvé zmienky o chystanej tretej generácii AirPods sa objavili ešte v apríli, keď ich spomenul vo svojej správe investorom analytik Ming-Chi Kuo.

Podľa renomovaného odborníka majú nové slúchadlá prevziať system-in-package riešenie z AirPods Pro, vďaka čomu budú dizajnovo podobné. Takisto by sa mohla zlepšiť výdrž batérie.

zdroj: The Elec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.