iStores ponúka bezpečný a rýchly nákup s vyzdvihnutím v predajni

Pre skoršie dodanie tovaru si môžete vyzdvihnúť svoju objednávku osobne v niektorej z predajní iStores.

Vybrané predajne ako výdajné miesta

Od 19. do 23. 12. v čase od 10:00 do 17:00 budú vybrané predajne slúžiť len ako výdajné miesta pre e-shopové objednávky iStores.

O pripravenosti objednávok k odberu Vás budeme informovať. Pri osobnom odbere je možná platba dopredu online alebo v predajni len kartou. Prehľad vybraných predajní nájdete na webe iStores: https://www.istores.sk/stores.htm.

Bezpečný a autorizovaný servis s prepravou zadarmo

Od 19. decembra 2020 do odvolania sa mení aj spôsob vybavovania reklamácií záručných a mimozáručných opráv.

Vzhľadom na súčasné opatrenia súvisiace s pandémiou COVID-19 nie je možné doručiť zariadenie do servisu osobne. Z tohoto dôvodu pripravil iStores v spolupráci s autorizovaným poskytovateľom Apple servisu, spoločnosťou SWISS Servis, pre svojich zákazníkov náhradné riešenie, ktoré zabezpečí kvalitné, rýchle a bezpečné vybavenie servisných prípadov.

Pre zariadenia, ktoré potrebujete ponechať na diagnostiku a opravu, si môžete na Slovensku objednať bezplatnú prepravu zariadení priamo do servisu na stránke swissservice.sk/doprava. Zariadenie Vám po ukončení servisného zásahu zašlú späť na náklady servisu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.