Sú tu nové Powerbeats – lepšie a lacnejšie!

Štvrtá generácia obľúbených bezdrôtových slúchadiel sa dočkala oficiálneho predstavenia. Čo vieme o tejto horúcej novinke?

Slúchadlá s oficiálnym názvom Powerbeats sú nástupcom predchádzajuceho modelu Powerbeats3 a prinášajú dizajn inšpirovaný slúchadlami Powerbeats Pro. Vybavené sú rovnakým H1 čipom ako druhá generácia AirPods či nové AirPods Pro od Apple. Podporovať budú aj Siri.

Novinka ponúka 15 hodinovú výdrž, čo je o 3 hodiny viac hudby ako pri Powerbeats3. Cena bola stanovená na 149 dolárov. Slúchadlá sú teda o 50 dolárov lacnejšie ako predošlé Powerbeats3 Wireless. Pokiaľ ide o farebné varianty, zatiaľ boli predstavené tri – červený, biely a čierny.

Slúchadlá sa do predaja dostanú 18. marca. I keď – v niektorých Walmartoch vraj viseli ešte pred odhalením.

Beats pre novinku spustili aj oficiálnu landing page.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.
pokračovanie článku

Vyšiel watchOS 7.3

Okrem aktualizácií iOS a iPadOS Apple vydal aj novú verziu systému pre smart hodinky.