Spotify pre iOS umožňuje vyhľadávanie podľa textu piesne

Ak používate hudobnú aplikáciu, možno vás poteší nová funkcia.

Tá umožňuje hľadať obľúbené či nové skladby podľa fragmentov z ich textu. Vo chvíli, keď si napríklad neviete za svet spomenúť na názov piesne, ale v hlave vám stále ide nejaký verš, môžete to skúsiť týmto spôsobom. Ak sa trafíte, pri výsledku vyhľadávania, ktorý s vaším textom súvisí, bude svietiť Lyrics match.

Spotify prišiel so svojou novinkou však trochu neskoro. Apple Music ponúkala rovnakú možnosť svojim predplatiteľom už pred dvomi rokmi.

zdroj: Spotify

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.