Spotify bude možné streamovať na Apple Watch

Streamovacia služba začala sprístupňovať túto funkciu vo svoju apke pre Apple hodinky.

Používateľom sa tak postupne pridáva funkcia, ktorá na seba upozorní notifikáciou. V rámci nej sa vás spýta,či chcete streamovať Spotify na svojich Apple Watch a ponúkne možnosť aktivácie.

Funkcia umožňuje počúvanie hudby aj v prípade, že nemáte na dosah váš iPhone, vďaka čomu sa aplikácie pre Apple Watch stáva viac autonómnou. V aplikácii je dostupná aj sekcia s nedávno počúvanými skladbami a takisto aj prístup do hudobnej knižnice. Zamrzí chýbajúca možnosť vyhľadávania, budete sa teda musieť spoľahnúť na Siri.

 

zdroj: 9to5Mac

komentár
  1. Mozete prosim vysvetlit co to znamena? Budem si moct playlist stiahnut do hodiniek a pocuvat pri behani tak ako s apple music? Dakujem

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.