Skráťte si čakania na iPhone 12 novým videom

Desaťminútový klip prezentuje koncepty všetkých očakávaných variatnov nového iPhonu a nechýba ani model SE pre rok 2021!

Kým sa dočkáme predstavenia dvanástej generácie Apple smartfónu, pri ktorom stále panujú dohady o finálnom termíne prezentácie, môžeme si už teraz vďaka Concepts iPhone pozrieť možnú podobu nového zariadenia.

Slovo možnú je potrebné zdôrazniť. Ide koniec koncov o koncept, ktorý síce vychádza zo zatiaľ dostupných informácií, ktoré k novinke vyšli, ale nedá sa s istotou povedať, že nový iPhone bude v detailoch presne ako jeho koncept z videa. Na druhej strane, možno predpokladať, že nové zariadenie bude vyzerať viac-menej takto, keďže v hrubých rysoch a z mnohých zdrojov boli už potvrdené základné údaje o dizajne, rozmeroch aj výbavy nástupcu aktuálneho iPhonu 11.

zdroj: Concepts iPhone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.