Skráťte si čakania na iPhone 12 novým videom

Desaťminútový klip prezentuje koncepty všetkých očakávaných variatnov nového iPhonu a nechýba ani model SE pre rok 2021!

Kým sa dočkáme predstavenia dvanástej generácie Apple smartfónu, pri ktorom stále panujú dohady o finálnom termíne prezentácie, môžeme si už teraz vďaka Concepts iPhone pozrieť možnú podobu nového zariadenia.

Slovo možnú je potrebné zdôrazniť. Ide koniec koncov o koncept, ktorý síce vychádza zo zatiaľ dostupných informácií, ktoré k novinke vyšli, ale nedá sa s istotou povedať, že nový iPhone bude v detailoch presne ako jeho koncept z videa. Na druhej strane, možno predpokladať, že nové zariadenie bude vyzerať viac-menej takto, keďže v hrubých rysoch a z mnohých zdrojov boli už potvrdené základné údaje o dizajne, rozmeroch aj výbavy nástupcu aktuálneho iPhonu 11.

zdroj: Concepts iPhone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.