Apple TV+ ponúkne od 30. júla The Oprah Conversation

Spoločnosť s autorkou a moderátorkou uzavrela niekoľkoročný kontrakt, ktorý zahŕňa produkciu viacerých programov.

Nový formát bude prinášať rozhovory so zaujímavými osobnosťami z mnohých oblastí. Pilotná časť s názvom How to Be an Antiracist bude hostiť profesora a autora Ibrama X. Kendla, ktorý je zároveň riaditeľom Centra pre výskum antirasizmu na Boston University.

V pokračovaní privíta Oprah atléta a aktivistu Emmanuela Achoa, či zakladateľ iniciatívy Equal Justice Bryana Stevensona.

Známa moderátorka už s Apple spolupracuje na viacerých ďalších projektoch, ako napríklad Oprah’s Book Club, Oprah Talks COVID-19 či na sérii Dear…, ktorá rozpráva príbehy listov písaných známym osobnostiam a kde v jednej epizóde vystupuje práve Oprah.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.