Samsung sa inšpiruje u Apple – niektoré telefóny dodá bez príslušenstva

Podľa čerstvého reportu spravodajského webu ETNews je možné, že v baleniach budú chýbať adaptéry.

Zmena má prísť budúci rok. Podobne ako v prípade Apple je motivovaná faktom, že mnoho ľudí už nabíjačky má z predošlých nákupov a tento krok má prispieť k nižšej cene nového smartfónu. Aj keď v prípade nového iPhonu to možno nebude celkom tak.

Osekaný obsah balenia, by mohol okrem ceny priaznivo ovplyvniť aj rozmery krabice a netreba zabúdať ani na aspekt životného prostredia. Množstvo nevyužitých, eventuálne vyhodených nabíjačiek, ktoré ho zaťažujú, by sa takýmto opatrením výrazne znížilo.

zdroj: The Verge

cover: Ravi Sharma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.