Príchod nového iMacu za rohom?

Do istej miery to naznačujú odhady aktuálnych zásob z webu samotného Apple.

Tie sú pomerne skromné – najmä v prípade vyšších konfigurácií, pri ktorých je odhad dodania stanovený na september. To je výrazne viac ako obvyklý čas potrebný na prípravu CTO zariadenia.

O “čoskoro” odhalenom iMacu počúvame od marca, kedy sa o túto informáciu podelil spoľahlivý leaker CoinX. O nejaký čas na to nasledovala správa o novom 23-palcovom iMacu, ktorý by mal doraziť v druhej polovici tohto roku. Bloomberg zase hovoril o výraznom update pre iMac líniu, ktorá by mohla okrem nových parametrov priniesť aj osviežený dizajn.

Aktualizácia zariadenia s dizajnom inšpirovaným súčasnou generáciou iPadu mala podľa niektorých zdrojov doraziť už na tohtoročnej WWDC. Kedy sa teda dočkáme nového iMacu?

Presnú odpoveď zatiaľ nepoznáme. Keď už je ale reč o nedávnej konferencii pre vývojárov, práve na nej Apple konkretizoval svoje plány s vlastnými ARM procesormi pre budúce generácie Macov. Tých by sme sa mohli dočkať ešte kým sa skončí tento rok. Je teda možné, že ešte pred príchodom Silicon verzie iMacu Apple predstaví poslednú aktualizáciu zariadenia s Intel procesorom.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť