Predaje Apple AirPods majú tento rok stúpnuť o polovicu!

Podľa správ od dodávateľov komponentov sa očakáva až 90 miliónov predaných párov slúchadiel.

Informoval o tom portál DigiTimes. Ide zatiaľ o predbežné odhady, ktoré vychádzajú z finančných reportov Apple. Treba však dodať, že AirPods sa od svojho uvedenia tešia neuveriteľnej popularite. Preto sa ani takýto odhad nezdá nereálny, aj keď teraz môže pôsobiť optimisticky nadhodnotený.

Iba nedávno sme vám priniesli informácie o nových AirPods, ktorý by mal predstavovať “odľahčenú” verziu Pro modelu. Podľa predpovedí by nedisponoval funkciou ANC (aktívne potláčanie ruchov) či Transparency módom. Možno aj takýmto produktom by Apple ešte viac nafúkol dopyt po svojich slúchadlách.

zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.