Polovica Apple Store pobočiek v Číne už funguje – aj napriek epidémii

Prípady s koronavírusom síce pribúdajú, no Apple sa rozhodol znovu otvoriť dvere v prípade 29 zo svojich 42 čínskych retailov.

Mnoho z nich pritom bolo zatvorených počas posledných týždňov, kedy Apple zdôrazňoval dôležitosť týchto opatrení. Funkčné prevádzky bežia v obmedzenom režime a so skrátenými otváracími hodinami.

Očakáva sa, že ďalšie z celkového počtu prevádzok Apple otvorí v priebehu týždňa. Spoločnosť už informovala aj o očakávanom nižšom obrate v súvislosti s ochorením. Február má byť podľa odhadov pre Apple horší ako predchádzajúci mesiac, kedy značka zaznamenala o 28% nižší predaj nových iPhonov.

zdroj: 9to5Mac

cover: Andy Xu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.