Obľúbená apka Darkroom má nový update!

Foto editor pre iPhone a iPad prichádza s výrazne zlepšeným výkonom a ďalšími novinkami.

V rámci rok trvajúcich prác na aktualizácii prepísali autori aplikácie polovicu kódu a pripravili množstvo nových funkcií.

Aplikácia má po novom prekopaný engine či vylepšené úpravy RAW záberov. Rendering bol podľa vývojárov výrazne vyladený, vďaka čomu sa výrazným spôsobom posilnila stabilita aj výkon apky.

Okrem toho sa zlepšenia dočkal aj zoom (po novom až 5-násobný), foto mriežka (vyššia kvalita aj presnejšie thumbnail náhľady) ako aj samotné UI aplikácie, ktoré je teraz responzívnejšie a nespomalí ani pri rozsiahlom renderingu.

Apka Darkroom je dostupná zadarmo v App Store. Ak si chcete užiť komplexnú funkcionalitu, môžete si vybrať z dvoch modelov predplatného – mesačné je za 4,49 € a ročné za 21,99 €.

zdroj: Bergen

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.