Apple dočasne pozastavil filmovanie Apple TV+ obsahu

Všetky rozbehnuté projekty sú na istý čas prerušené. Obmedzenie sa týka práce na viacerých populárnych formátoch streamovacej služby.

The Morning Show, See, For All Mankind či Servant. To sú niektoré z seriálov, ktorých tvorcovia si teraz budú musieť dať pauzu. Nevyhnutná “dovolenka” súvisí s prevenciou proti šíreniu koronavírusu. Väčšinou bežali kamery na setoch, kde sa točili pokračovania pilotných sérií. Sú však aj novinky ako Foundation či Lisey’s Story, ktoré boli iba na začiatku výroby úvodnej dávky epizód.

Nielen Apple TV+ produkcia sa dočasne zastavuje. Podobné kroky podnikol aj veľký konkurent Apple – Netflix. Všetky práce na televíznych a filmových formátoch, ktoré vyžadujú osobný kontakt boli pozastavené. V súčasnosti nie je ešte jasné, na ako dlho bude potrebné tieto opatrenia dodržiavať ani to, ako to posunie dátumy premiér.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.