Nový iPhone skutočne bez nabíjačky a slúchadiel

iPhone 12, ktorý sme mohli prvýkrát oficiálne vidieť na včerajšom Hi, Speed evente, pôjde do predaja od 23. októbra. Vo výrazne skromnejšom balení. Zmena sa však netýka iba najnovšej generácie.

Nový smartfón od Apple bude v balení obsahovať okrem samotného zariadenia iba napájací kábel USB-C na Lightning. Značka tak chce znížiť svoj dopad na životné prostredie, krok podľa nej prinesie efekt akoby z ciest zmizlo takmer pol milióna áut ročne.

Nabíjačku a tradičné káblové EarPods tak budete v krabičke s novým telefónom hľadať márne. Nový prístup k obsahu balenia sa však netýka iba očakávanej dvanástej generácie iPhonu.

Po novom budú v rovnako sparťanskom zložení predávané aj modely iPhone 11, XR a SE.

Apple včera predstavil celkovo štyri nové modely svojho smartfónu – iPhone 12, mini, Pro a Pro Max. Ak chcete vedieť, čo nové prinášajú, odporúčame podrobné články:

iPhone 12: návrat k ikonickému dizajnu a vylepšenia v mnohých ohľadoch

Apple predstavil novú high-end generáciu: Aké sú iPhone 12 Pro a Pro Max?

zdroj: Apple

komentáre
  1. Toto ma vobec netrápi. Ked si vezmem, že iphone 11 stojí aj po predstavení 12tky stále o stovku viac, tak nový mobil znie fajn 😅

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.