Nový iPad Pro s Mini-LED displejom možno príde až o rok

Predstavenie novej generácie 12,9 palcového modelu s Mini-LED technológiou sa môže oneskoriť. Dôvodom má byť podľa analytikov aj komplexný dizajn obrazovky.

Koncom minulého roku sme mohli zachytiť info o šiestich nových zariadeniach s Mini-LED displejmi, medzi ktorými nechýbal ani 12,9 palcový iPad Pro. Pôvodný termín, ktorý sa v súvislosti s predstavením produktov skloňoval, bol tretí kvartál 2020. To však bolo ešte pred príchodom svetovej pandémie, ktorá zamiešala karty aj pokiaľ ide o časový harmonogram odhaľovania noviniek.

Leaker Jon Prosser ostáva optimista a verí v príchod 5G iPadu Pro s A14X čipom koncom tohto roku. Uvidíme teda, či sa Apple podarí stihnúť skorší termín alebo si na Mini-LED update budeme musieť počkať v novom roku.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?