Nové Macy s neuveriteľne výkonným čipom M1 už nájdete v ponuke iStores!

Apple v utorok predstavil trojicu nových zariadení, ktoré poháňa prvý z custom procesorov Apple Silicon a už dnes si ich môžete predobjednať u najväčšieho Apple Premium Resellera na Slovensku a v Čechách.

Macbook Air

Laptop s novým M1 čípom ponúkne celkom novú úroveň výkonu a úspornosti:

  • 3,5-násobne rýchlejšie CPU
  • 5-násobne rýchlejšia grafika
  • 2-násobne rýchlejší SSD disk
  • 15 hodín surfovania na Wi-Fi
  • 18 hodín sledovania videa

Zariadenie má najlepšiu výdrž batérie, akú doteraz Air ponúkol – z 12 na 18 hodín! Veľký výkon zvláda v úplnej tichosti. Cena novinky začína na 1 129 €.

Kompletnú ponuku modelov MacBook Air nájdete TU

Mac mini

Ďalším novým zariadením je obľúbený kompaktný model, ktorý ponúka 3-násobne rýchlejšie CPU a 6-násobne rýchlejšie GPU ako predchádzajúca generácia. Mini navyše oproti porovnateľnej PC konfigurácii zaberie desatinu miesta.

Po novom je možné ho pripojiť aj k 6K displejom. Cena novinky začína na 799 €.

Kompletnú ponuku Mac mini nájdete TU

MacBook Pro

Trojicu nových Macov uzatvára MacBook Pro s 13-palcovým displejom. 8-jadrový procesor v kombinácií s aktívnym chladením MacBooku Pro poskytne dostatok výkonu a výrazne rýchlejšiu odozvu pri komplexných úlohách ako je úprava fotografií, videa či programovanie.

Nový MacBook Pro je vďaka M1 čipu trikrát rýchlejší ako najpredávanejší Windows konkurent v jeho kategórii. Laptop ponúkne 17 hodín surfovania na Wi-Fi a 20 hodín sledovania videa – výdrž batérie je vôbec najdlhšia zo všetkých Macov!

Podobne ako v prípade Mac mini aj nový MacBook Pro ponúka premiérovo podporu pre 6K displej. Cenovo začína na 1 449 €.

Kompletnú ponuku modelov MacBook Pro 13″ nájdete TU

iPhone 12

Okrem Apple počítačov je v ponuke aj nový iPhone 12, ktorý si môžete prísť vyskúšať do predajní iStores. Smartfón poháňa najrýchlejší čip v kategórií – A14 Bionic. Všetky modely disponujú vylepšeným a odolnejším displejom Super Retina XDR. Sústava kamier posúva fotenie pri slabom osvetlení na vyššiu úroveň.

Všetky modely iPhonu môžete nakúpiť z pohodlia domova a s bezplatnou dopravou!

Po novom je balenie odľahčené o príslušenstvo, preto nezabudnite na doplnky ako sú napájací adaptér čí slúchadlá.

Pri kúpe nového zariadenia môžete takisto využiť možnosť zaplatiť starým a ušetriť – podrobnosti nájdete na stránke iStores v sekcii výkup.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.