Nabíjacie podstavce EYES od VOLTA: Dizajnové kúsky s bohatou výbavou

Ergonómia a elegantný dizajn – to sú hlavné vlastnosti doplnkov, ktoré vám dnes predstavíme.

EYES 6

Podstavec pod monitor je užitočný pomocníkom. Kombinuje v sebe možnosť úložného priestoru a bezdrôtového rýchlonabíjania v pravej časti.

V nej sa nachádza 10-wattová indukčná nabíjačka. Umožňuje rýchle 7,5 W, 10 W alebo štandardné 5 W nabíjanie zariadení s podporou nabíjania Qi. Podstavec disponuje prepäťovou a nadprúdovou ochranou, či ochranou proti prehriatiu, detekciou cudzích objektov či dynamickým obmedzením výkonu.

Vďaka bočným úložným priestorom pre kancelárske potreby a polmetrovému odkladaciemu priestoru pre PC príslušenstvo bude EYES 6 výborným stolovým organizátorom. Nohy podstavca majú výšku 5,7 cm a zabezpečia optimálnu pozíciu displeja. Vyvýšený pozorovací uhol pomáha správnemu držaniu tela. Nezanedbateľným plusom je aj dizajn doplnku. Minimalisticky poňatý podstavec v elegantnom bielo-drevenom prevedení sa hodí do každého interiéru.

Ergonomický podstavec pod monitor EYES 6 môžete teraz získať za zvýhodnenú cenu 49,90 €.

EYES 7

Podstavec pod monitor s bohatou výbavou je navrhnutý pre zvyšovanie produktivity a minimalizovanie chaosu na pracovnom stole.

V pravej časti nájdete zabudované USB porty a čítačky pamäťových kariet. Vďaka tomu budete mať vždy poruke a na jednom mieste dodatočnú trojicu USB vstupovčítačky kariet SD a MicroSD. Ďalší vstavený USB port s ikonkou baterky slúži na rýchlonabíjanie smartfónu či iného externého zariadenia prostredníctvom Qualcomm QuickCharge 2.0 – pomocou pribaleného USB kábla.

EYES 7 sa osvedčí aj ako stolový organizér. Ponúka úložný priestor na všetko potrebné – perá, ceruzky, či USB kľúče. Dlhý spodný priestor je ideálny na uschovanie klávesnice a myši.

Dizajn podstavca v neutrálnom bielo–drevenom prevedení kladie dôraz na eleganciu a minimalizmus. Vhodne doplní každý pracovný stôl a je kompatibilný so všetkými monitormi. Vďaka protišmykovému pogumovaniu nôh zostane podstavec vždy na svojom mieste.

Podstavec EYES 7 je aktuálne v ponuke za zníženú cenu 69,90 €.

zdroj: VOLTA Slovakia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.