Mouvo 2020 bude hravé a zábavné

Záver februára prinesie aj nový ročník obľúbenej motion design konferencie Mouvo. Čo si tento rok pripravili organizátori zo štúdia Oficina?

Návštevníci sa môžu tešiť nielen na hlavný program konferencie ale aj workshopy či edu platformu Mouvo Lab, ktorá ponúkne exkluzívny program so zahraničnými lektormi  – naposledy bola beznádejne vypredaná.

Minulé ročníky sa zameriavali na vzdelávanie, presahy v oboroch či budúcnosť. Tentokrát si autor povedali, že je čas na trochu oddychu. Ústrednú témou piateho Mouvo bude teda spojenie zábavy a dizajnu.

Videohry, filmy a TV, hudobné videá ale tiež ďalšie formy kreatívnych výstupov, pri ktorých dizajn vzniká pomocou hry či zábavného experimentovania. To všetko prinesie najbližší ročník Mouvo.

Kto na Mouvo 2020 vystúpi?

DavidOReilly sa venuje tvorbe hier (Mountain, Everything), krátkych animovaných filmov a podieľal sa aj na filme Her či formátoch pre U2.

Kevin Aratari z kalifornskej Troiky. Agentúra má za sebou spoluprácu s HBO, Hulu, ESPN či CBS.

John Likens je design director, ktorý mal na starosti vizuálnu identitu aj špeciálne efekty hollywoodskych filmov ako Iron Man 3, Deadpool 2 aj BBC seriál Taboo.

Štúdiá Animade či Cabeza Patata odprezentujú animácie a ilustrácie vytvorené pre svetové značky ako Apple, NewYork Times, Dropbox či Spotify.

Kompletný prehľad rečníkov nájdete na webe konferencie.

     John Likens

Cabeza Patata

 David OReillyTroika

Pestrý program

Okrem prednášok budú súčasťou podujatia aj spomínané worskhopy. Tie ponúknu rôzne témy a zážitky – od softvéru Houdini pre motion design, cez branding, 3D modelovanie v Cinema4D a vývoj hier v Unreal Engine 4.

Platené workshopy ale aj bezplatné prezentácie majú obmedzenú kapacitu. Je preto lepšie sa včas zaregistrovať, alebo si kúpiť lístok.

Kompletný program si pozrite TU.

 

A keďže témou konfery je hra, zahrajte sa:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.