Masová výroba nového iPhonu začína už tento mesiac

Výroba sa rozbehne v obmedzenom množstve a bude pokračovať v októbri.

Nedávno sme priniesli informácie, ktoré ďalej rozvíjajú prognózu o dvojfázovom nasadení novej generácie Apple smartfónu.

Podľa zatiaľ dostupných zdrojov to vyzerá tak, že ako prvé sa k novým majiteľom dostanú jeden základný iPhone a jeden model s prívlastkom Pro.

Pokiaľ ide o výrobu, tu sú údajne plány nastavané nasledovne: produkcia štartuje cenovo dostupnejším 6,1 palcovým iPhonom s OLED displejom a dvojicou šošoviek fotoaparátu. Podľa Nikkei Asian Review ide približne o 40% celkového objemu kusov, ktoré si Apple objednal u svojich dodávateľov.

Celkovo sa očakáva príchod zhruba 80 miliónov 5G iPhonov, niektoré predpovede však počítajú s o niečo nižšími číslami – v rozpätí od 73 do 74 miliónov. Zvyšok produktov očakávajú začiatkom nasledujúceho roku.

zdroj: Nikkei

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.