MacBooky s novým dizajnom v roku 2021 budú údajne dostupné s Apple aj Intel čipom

Informoval o tom leaker L0vetodream, ktorý má za sebou viacero spoľahlivých a presných prognóz.

Leaker na svojom Twitteri zdieľal článok o predpovediach renomovaného analytika Ming-Chi Kua, o ktorom sme včera písali aj na MacBlogu.

Kuo vo svojom novom reporte informoval, že už budúci rok by sme sa mali dočkať novej podoby Apple počítačov. Nová generácia odlíšená aj navonok by mala doraziť v druhej polovici roku 2021.

L0vetodream k tomu ešte svojím tradične svojským štýlom doplnil, že nepôjde iba o redizajn určený pre nové Apple Silicon zariadenia. To znamená, že by sme sa mohli dočkať aj uvedenia Macov s Intel procesorom a zároveň novým produktovým dizajnom.

Hypotéza o Intel Macoch v novom kabáte by mohla byť správna, keďže aj sám Apple na júnovej konferencii WWDC, v rámci ktorej odhalil svoje plány s custom ARM procesormi, uviedol, že proces prechodu na vlastné čipy odhaduje na dva roky. Počas tohto obdobia teda určite z ponuky Intel varianty nezmiznú.

zdroj: MacRumors

komentáre
 1. Je to nesmysl. Zadny macbook s intelem uz nevyjde, na to bych dal ruku do ohne. Apple bude chtit prechod ucinit co nejrychleji. Na konci pristiho roku zustane s intelem v aktualni nabidce leda Mac Pro a mozna iMac pro, nebude-li spis zrusen.

  2
  1
  1. A jeste dodam jeden duvod. Redesign v podani Applu = dalsi ztenceni. Kdyby do neceho takoveho dali i nejake intely, tak to bude horet a throttlovat jeste vic nez ted.

   2
   0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť