iStores otvára predajne: vyskúšajte si čerstvé novinky naživo a získajte darček k nákupu

Najväčšia sieť Apple Premium Reseller na Slovensku otvára svoje prevádzky od 20. mája.

Navštíviť môžete predajne v obchodných centrách, s výnimkou predajne v Avione, ktorá ostáva dočasne zatvorená. Čakajú na vás všetky novinky predstavené v poslednom období spolu s obľúbenými modelmi s logom kalifornského jablka.

Ak si od 22. až do 30. mája nakúpite v niektorej z predajní iStores nad 500 € získate 25 € poukážku na ďalší nákup. Pri nákupe nad 1000 € vás poteší 50 € poukážka. Pre využitie akcie je potrebné navštíviť pobočku iStores, ponuka neplatí pri nákupe online.

Pre zákazníkov sú pripravené aj darčeky, ktoré k vybraným produktom reseller pribaľuje dlhodobo. Patria k nim nabíjacie stojany, CulCharge či zľavy na MS Office.

iStores takisto podporil aj koncert Mariana Greksu, ktorý zahral akusticky pod balkónmi v bratislavskej Vrakuni. Záznam koncertu je dostupný na Facebooku.

Otvorené predajne

Vivo Bratislava

City Arena Trnava

Mlyny Nitra

Europa SC Banská Bystrica

Forum Poprad

Eperia Prešov

Aupark Košice

Pri návšteve iStores je potrebné dodržiavať nasledujúce preventívne a bezpečnostné opatrenia:

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.