iPhone 12: bez slúchadiel a nabíjačky, aj tak o 50 dolárov drahší

K prognózam, ktoré sa týkajú očakávaného Apple smartfónu a obsahu jeho balenia, sa pridáva ďalšia. Tentoraz o cene.

Tá má byť podľa analytikov aj napriek absencii príslušenstva v krabici o približne 50 dolárov vyššia ako je to v prípade súčasnej jedenástej generácie zariadenia.

Nový iPhone by tak začínal na sume 749 dolárov v prípade 5,4 palcového modelu. Nárast ceny možno pripísať 5G a OLED displeju, ktoré budú v novom smartfóne prítomné.

S predpoveďami ohľadom cien sa podelil analytik Jeff Pu, ktorého report však kontrastuje s dávnejším vyjadrením Jona Prossera. Známy leaker, ktorému však v poslednej dobe nie úplne išla karta, vtedy hovoril, že iPhone 12 bude mať na základne cenovke hodnotu 649 dolárov.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.