Music v iOS 13.5.1 výrazne zaťažuje batériu

Na rýchle vybíjanie iPhonu sa sťažujú viacerí.

Aplikácia bežiaca na pozadí môže byť dôvodom, prečo ich zariadenia s iOS 13.5.1 tak rýchlo potrebujú opäť pripojiť k napájaniu.

Aktivita v pozadí bola v niektorých prípadoch až niekoľko hodín denne a to aj vtedy, keď apku používatelia neotvorili niekoľko týždňov.

Prvé správy o problémoch s Music a batériou sa objavili ešte v apríli, no teraz ide o výrazný nárast ľudí, ktorí túto nepríjmenú situáciu zažívajú na svojom iPhone.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.