Low-cost iPhone sa začne vyrábať už vo februári

Cenovo dostupnejší model Apple smartfónu by mal doraziť v marci.

iPhone s pracovným názvom SE 2, resp. iPhone 9 podľa najnovších informácií od Bloombergu hovorí o plánoch predstaviť novinku už v priebehu tretieho mesiaca aktuálneho roku. Produkciu zariadenia si podelia Foxconn, PegatronWinstron.

Cieľovkou nového smartfónu by podľa analytikov mali byť najmä majitelia šestkových iPhonov, ktorý nemajú možnosť aktualizácie na iOS 13, s ktorým sú prepojené aj nové služby ako Apple TV+ či herná Apple Arcade.

Zariadenie bude dizajnovo vychádzať z iPhone 8 a s najväčšou pravdepodobnosťou ponúkne Touch ID overovanie. Mnohí by však radšej videli SE pôdorys s takmer bezokrajovým displejom a foto hardvérom z iPhone 11. A čo vy? Ako by ste si predstavovali nový, “ľudový” iPhone?

Koncept od Huberta Jarechowicza pre Concepts iPhone ukazuje SE 2 bližšie k predchodcovi. Tak, ako by ho mnoho ľudí rado v marci videlo.

zdroj: BloombergČlánky, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?