Hlasový asistent Siri bude poznať zvuky zvierať či vozidiel

Apple podľa vlastných slov naučil hlasovú asistentku veľké množstvo nových informácií pre iOS 14 a teraz má Siri vedieť ešte viac.

Už čoskoro umožní prehrávanie zvukov rôznych zvierat, dopravných prostriedkov či hudobných nástrojov a ďalších vecí. Apple priebežne “nalieva” do Siri nové zvuky vždy, keď sa na ne niektorý z používateľov spýta.

Podľa slov značky obsahuje jej asistent stovky zvukov. Nová funkcia umožní vypočuť si ako znie konkrétne zviera alebo vec a Siri o ňom následne zobrazí na displeji aj zaujímavosti.

zdroj: 9to5Mac

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.